Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında kurulan şirketimiz Tim Otomasyon A.Ş. enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını yüksek başarı ve güven üzerine inşa ederek kaliteyi uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz.

Elektrik dağıtım firmalarında BAŞKENT EDAŞ, TOROSLAR EDAŞ, AYEDAŞ, SEDAŞ, ÇORUH EDAŞ, FIRAT EDAŞ, DİCLE EDAŞ, BOĞAZİÇİ EDAŞ, AKDENİZ EDAŞ, GDZ EDAŞ, ÇAMLIBEL EDAŞ, ADM EDAŞ, VANGÖLÜ EDAŞ, YEDAŞ, TRAKYA EDAŞ ve ULUDAĞ EDAŞ olmak üzere Torkam İnşaat, Gülermak, ŞUA İnşaat, Kolin, Nas İnşaat, Cengiz Holding , Gedik Kaynak, Gül İnşaat firmaları da başlıca Hyundai referanslarımız arasında yer almaktadır.

Şirketimiz Türkiye genelinde kurduğu yaygın pazarlama ağı ile enerji sektöründeki bilgi ve birikimlerini uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmetinize sunmaktadır. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerde geleceğe yönelik çözümleri, kaliteli ve güvenilir bir şekilde yerine getiririz. Bunları gerçekleştirirken Hyundaı ve Siemens gibi lider ürün markalarıyla çalışarak iş ortaklarımıza güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir ortam oluşturmaktayız.

Sektörel deneyim ve müşteri odaklı çalışmalarının yanı sıra müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrası ihtiyaçlarını pratik çözümlerle sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bilgi Talep Formu